شورای مدیریت گذار در کنار مردم شجاع کردستان ایستاده است

شورای مدیریت گذار در کنار مردم شجاع کردستان ایستاده است

حقارت جمهوری اسلامی در برابر مقاومت مردم کردستان
انقلاب  زن – زندگی- آزادی از کردستان شروع شد و شعله هایش سراسر کشور پهناور ایران را گرفت و شد انقلاب همه مردم ایران. اوج همبستگی ملی برای بزیر کشیدن رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی را باید در لابلای شعارهای این انقلاب و مبارزه شکوهمندی که شهروندان ایران زمین در کنار هم از بلوچستان تا کردستان و از آذربایجان تا خوزستان و در جای جای ایران در جریان است، شنید، به دیده احترام نگریست و از آن درس گرفت. مراسم خاکسپاری جاوبدنامان کرد و سخنرانی خانواده های آنان در شهرهای مختلف این دیار بر مزار عزیزانشان بسان اشعار حماسی بیانگر این تعلق ملی به ایران است.
در روزهایی که بمناسبت بزرگداشت یاد کشته شدگان آبان 98در سراسر ایران برگزار شد، شاهد خروش کردستان بودیم که در شهرهای مهاباد و بوکان و جوانرود به اوج خود رسید.جوانان انقلابی کرد با شجاعتی کم نظیر خیابان ها و مراکز دولتی را تسخیر کردند و جلوه دیگری به این انقلاب دادند. حکومت کودک کش جمهوری اسلامی سقاوت و بربریت خود را در مقابل مردم مناطق کردنشین تمام و کمال به نمابش گذاشت. حمله به کردستان با تجهیزات سنگین و تیربار و استفاده از سلاح های جنگی برای سرکوب مردمی که بیش از چهار دهه است حق خود را فریاد می کنند،مصداق بارز جنایت علیه بشریت است. تخریب منازل مردم، ربودن زخمی ها و ممانعت از مداوای آنها، بستن ورودی و خروجی شهرها و جلوگیری از ارسال خون به بیمارستانها و بازداشت گسترده، بیش از ده روز است که کردستان را عملا یه یک سرزمین اشغال شده تبدیل و چرخه زندگی در آنرا متوقف کرده است. حکومت نظامی اعلام نشده در کردستان قصد دارد اراده مردم کرد را در هم بشکند و با اینکار در جاهای دیگر کشور رعب ایجاد کند، اما در برابر مقاومت مردم مبارز کردستان دستاوردی جز حقارت نداشته است. 
حمله نظامی جمهوری اسلامی در 28 آبان 1401، یاد آور حمله همین حکومت در 28 مرداد سال 1358 با فتوای خمینی برای قتل عام مردم کردستان بود.صادق خلخالی به حکم حکومتی راهی این منطقه شد و تور آدم کشی راه انداخت. خلخالی در طول سه روز در پاوه و کرمانشاه 29 نفر را بدون دادرسی در دادگاه های انقلاب اعدام کرد و بلافاصله راهی شهرهای مریوان، سنندج ، سقز و مهاباد شد و ده ها نفر دیگر را نیز در دادگاه های یک دقیقه ای از هستی ساقط کرد. لشکر کشی جمهوری اسلامی برای سرکوب کردستان از یکطرف و مقاومت مردم این منطقه و احزاب کرد از طرف دیگر در طول دوران زمامداری این حکومت همواره ادامه داشته است. حملات مداوم جمهوری اسلامی به قرارگاه احزاب کرد در اقلیم کردستان عراق در تمام این سالها و در حال حاضر نیز یخشی از پروزه سرکوب و در هم شکستن مقاومت کردها برای دست یابی به دموکراسی در ایران و رفع تبعیض بوده است.
خوشیختانه اینبار کردستان تنها نیست و تمام مردم  ایران برای یزیر کشیدن  حکومت اسلامی و استقرار دموکراسی با آنان هم آوا و هم پیمان گشته اند. شورای مدیریت گذار ضمن اعلام همدردی با مردم غیور و شریف کردستان برای از دست دادن فرزندانشان، عزم راسخ ، پایداری و نقش یرجسته آنان یرای رقم زدن پیروزی انقلاب زن، زندگی، ازادی را ارج میگذارد و برای برپا کردن ایرانی سکولار، دموکراتیک و عاری از تبعیض خود را در کنار آنان می بیند.
پیروز باد انقلاب شکوهمند زن، زندگی، آزادی
پاینده باد همبستگی ملی ایرانیان برای ساختن ایران آینده
دبیرخانه مرکزی شورای مدیریت گذار          4 آذر 1401338 بار دیده شده‌‌‌‌

PM:02:10:26/11/2022